חבל פטגוניה – ארגנטינה וצ’ילה

 פטגוניה ,אחד האזורים היפים בעולם, משתרע משני עברי הגבול בין דרום צ’ילה וארגנטינה. הטבע מתפרץ כאן בשיא הדרו: רכסי הרים מושלגים, אגמים יפהפיים, שמורות טבע, בעלי חיים ייחודיים וקרחונים שמתנפצים בקול רם אל  תוך המים.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הטבע הפטגוני – בעל אוצרות טבע, טורפים יבשתיים עוצמתיים, הרים עצומים וקרחונים ענקיים.

7180$ | 1-12/4/2019

תכנית המסע:

יום 1: טיסה לסנטיאגו דה צ’ילה

נעלה על טיסה דרך יעד ביניים באירופה לבירת צ’ילה סנטיאגו דה צ’ילה. נסיעה למלון .סיור בעיר עם מדריך מקומי וארוחת ערב במסעדה.

לינה: Hotel Presidente

יום 2: סנטיאגו דה צ’ילה – פונטה אראנס

נצא מוקדם מאוד בבוקר לטיסת פנים דרומה אל פונטה אראנס. שם יחכה לנו הרכב שלנו שיקח  אותנו לטורס דל פיינה – הפארק הלאומי של פטגוניה הצ’ילאנית.  בדרך נעצור לארוחת צהריים  ונמשיך בביקור בחוות הגאוצוס בעיירה . ארוחת ערב במלון בחדר האוכל המשקיף על הנוף המופלא של הטורוסים

לינה: Estancia Cerro Guido

 

ימים 3-4-5 : טורס דל פיינה והפומות

בכל יום בטורס דל פיינה הבוקר יתחיל בצילומי זריחה מנקודת תצפית אחרת. בזמן זה הגששים כבר מתחילים לסרוק את השטח הפרטי שבו נמצאים הפומות) .פרמיטים כלולים במחיר( ברגע שהם מזהים את הפומות, הם קוראים לנו בקשר והמדריך המקומי מוביל אותנו עם הרכב לנקודה שבא נלך בקבוצות קטנות לכיוון הפומות ונצלם אותם רגלית ממרחק קרוב מאוד אבל בטוח. את ארוחות הצהריים נאכל או במלון או בשטח. בשאר היום נבקר בכל חלקי הפארק,הקרחון האפור,הקרניים, תצפית על הטורטסים, לגונה אמרגה, מפלים,ועוד. בפארק המרהיב נוכל לצפות בבעלי חיים רבים – פומות, איילים, שועלים, גאונקוס, ציפורים, דורסים ועוד.

לינה: Hostería Pehoé

יום 6: טורס דל פיינה – אל קלאפטה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון מעבר הגבול עם ארגנטינה ומשם בדרך יפה ומגוונת לעיירה הציורית אל קלפאטה. נתמקם במלון שלנו ונצא לסיבוב בעיירה היפה והתיירותית להכרות וארוחת ערב במסעדה מקומית.

לינה: Hostería Los Alamos

 

יום 7: אל קלאפטה והקרחון המתנפץ

.לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לפארק הציפורים Laguna nimez בפארק מסתורים לצילום ציפורים,יונקים ועוד. ארוחת צהריים במסעדה בעיירה  לאחר מכן נצא לסיור בקרחון המתנפץ המפורסם Perito Moreno עם מדריך מקומי נוסף. נחזור לארוחת ערב במסעדה מקומית.

לינה: Hostería Los Alamos

יום 8: אל קלאפטה – אל צ’לטן והפיץ רוי

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה לכיוון העיירה אל צ׳לטן השוכנת למרגלות הפיץ רוי. נתמקם במלון שלנו ונפגוש את מדריך הצילום המקומי המומחה לאזור זה. נבקר בנקודות תצפית על הפיץ רוי ובמפלים בסביבה. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

לינה: Hotel Pudú

 

יום 9: אל צ’לטן והפיץ רוי

ביקור בפיץ רוי. נתקדם במסלול העולה לפיץ רוי למספר תצפיות במעלה הדרך עם המדריך המקומי. ארוחת צהריים ארוזה. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

לינה: Hotel Pudú

יום 10: אל קלאפטה – אל צ’לטן – בואנוס איירס

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה לכיוון שדה התעופה באל קלאפאטה לטיסת פנים לבואנוס איירס. נתמקם במלון ונצט לסיבוב ערב בשכונת פלארמו התוססת לארוחת ערב מסכמת.

לינה: Casa Bellini Hotel

יום 11:  בואנוס איירס

לאחר ארוחת בוקר נצא לכיוון שדה העופה לטיסה חזרה ארצה דרך יעד ביניים.

 

תאריכים ועלויות

תאריכי המסע:

1-12/4/2019

עלות המסע:

7180$

תוספת חדר סינגל – 650$

(מותנה בזמינות החדרים)

העלות כוללת:

 1. 2 טיסות פנים
 2. 10 לילות במלונות ובלודג’ים שונים
 3.  נסיעות ומעברים באוטובוס/סירות לכל היעדים
 4. הדרכת צילום: עומר פראצ’י ועידו פלאח
 5. רשיונות כניסה לכל השמורות
 6. 3 ארוחות ביום – פנסיון מלא. LUNCH BOX בדרכים
 7. מים מינרליים ללא הגבלה

העלות אינה כוללת:

 1. טיסות בינלאומיות
 2. טיפים לנהגים/המדריכים שלנו.
 3.  הוצאות אישיות: כביסה, טלפונים, משקאות אלכוהוליים וקלים שאינם כלולים בארוחות
 4. ביטוח נסיעות אישי – כולל הטסה – וביטוח מטען
 5. ארוחת ערב בבואנוס אייריס ובשדות התעופה
 6. כל מה שאינו מופיע בסעיף ‘כולל’

הערות חשובות

הערות חשובות: .1 ניתן להאריך את הטיול לפני או אחרי לפי רצונכם ליעדים נוספים באזור.נעזור לכם לכנן לפי בקשתכם. .2 הטיול מתאים לצלמים חובבים ומקצוענים כאחד .אנשים שאינם מצלמים ורוצים לחוות את הטבע במלוא עוצמתו מוזמנים ,אך צריכים להבין את המשמעויות של אופי הטיול. .3 במסע זה ,המשתתפים מצהירים כי הם כשירים לצאת למסע ומבינים את השלכותיו .אם יש לכם מצב רפואי אשר עשוי להשליך על המסע ,הצלחתו או על בריאותכם – חובה לעדכן את צוות פוטוטבע לפני ההרשמה.4. יש לעדכן את צוות פוטוטבע בדרישות של חדרי סינגל בהקדם האפשרי .5 על המשתתפים לכבד את הטבע ואת החלטות הצוות בנידון .משתתף אשר יפר הוראות בטיחות או יפגע בטבע ,יישאר בלודג׳ ועשוי לפספס יום פעילות .בהצטרפות למסע זה אתם מקבלים על עצמכם את הסעיף החשוב הזה. .6 ארוחות ביום) בוקר ,צהריים וערב .(ארוחות ערב חמות יוגשו בחדר 3 ארוחות – יוגשו האוכל בלודג׳ים או במסעדות .יש לעדכן מראש על צרכים דיאטיים מיוחדים) צמחונים, טבעוניים ,אלרגיות ורגישויות (כדי שנוכל להערך מראש עבורכם. .7 כל הנרשמים חייבים לעשות ביטוח רפואי הכולל הטסה רפואית למהלך השהות. .8 כחודש לפני המסע נערוך מפגש הכנה בו נעבור על המסלול ,לבוש נדרש וכל הלוגיסטיקות. .9 תיאום ציפיות חשוב! צוות פוטוטבע ומארגני המסע אינם יכולים להבטיח לצפות או לצלם בעל חיים כזה או אחר מחוץ למסתורים ועמדות האכלה המותאמות :פוטוטבע אינה אחראית על מזג אוויר,מצב הגשמים ועד להחלטות בעלי החיים ומיקומם .כמובן שנעשה את הכל למען הצלחת המסע ושביעות רצון המשתתפים בו.

תשלום ודמי ביטול

ניתן לחלק את הסכום לתשלומים כך שעד דצמבר 2018 כל התשלום יועבר במלואו.
ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית לחשבון פוטוטבע בע״מ 210210 , בנק הפועלים ( 12 ) סניף 537 . יש להעביר אישור תשלום במייל. תשלום באשראי אינו מומלץ ויוסיף 1.5% לעלות הכללית.
שינויים בעלויות – פוטוטבע שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את המחיר במידה ויחולו שינויים במיסים, או בעלויות אשר אינן קשורות בה וישפיעו על העלות של הטיול, גם לאחר ההרשמה הסופית

מרגע ההרשמה ועד 90 ימי עסקים לפני היציאה למסע: 50% מעלות המסע

מ89 יום ועד 60 ימי עסקים לפני היציאה למסע: 80% מעלות המסע.

מ60 ימי עסקים לפני היציאה ועד היציאה למסע עצמו: דמי ביטול מלאים.

דמי הביטול המחמירים הם תוצאה ממדיניות הספק המקומי, הכפוף לאישורים מיוחדים והזמנת הספקים המבוקשים ביותר!

אנו ממליצים בחום עם ביצוע הזמנת הטיול והטיסות לבטח עצמכם בביטוח ביטול טיול. תוכלו להתייעץ איתנו על ספקים בנושא.

 

Design Style Switcher