קוסטה ריקה אקסטרים

קוסטה ריקה אקסטרים

בין האוקיאנוס השקט לים הקאריבי, בין הרי געש לוהטים לג’ונגלים וביצות טרופיות בואו איתנו לקוסטה ריקה גן עדן לאוהבי טבע! הצטרפו אלינו למסע אקסטרים מעולם אחר, מסנפלינג מפלים וקנופי בצמרות יער הגשם ועד למסע בג’ונגלים העבותים של אחת המדינות היפות בעולם.

מה מייחד את מסע פוטוטבע לקוסטה-ריקה?

 • מסע פוטוטבע לקוסטה ריקה הוא מסע אקסטרים – חווייתי במיוחד!
 • אינספור בעלי חיים – עצלנים, קופים, ציפורים, זוחלים, צפרדעים וחרקים!
 • הר הגעש פואס, שמורת טורטוגרו, קאניו נגרו ועוד שמורות מרהיבות.
 • ספארי חופות עצים בו נעבור באמצעות שרשראות ואומגה בגובה הציפורים!
 • מדריך צילום מקומי, שמכיר את כל המקומות הסודיים לצילום, כאלו שרק מקומיים מכירים
 • וכמובן – כמו בכל מסעות פוטוטבע – מדריך צילום מומחה וגיבוש ואוירה מדהימה!

לפרטים נוספים והצטרפות 077-4090280 | info@phototeva.co.il

DSC_0205-small

יום ראשון – הגעה לקוסטה ריקה – סאן חוזה -18.11

הנהג והמדריך שלנו יפגוש אתכם מחוץ לטרמינל עם שלט הנושא את שמכם ויקח אתכם לסאן חוזהלפני התמקמות במלון תצאו לסיור קצר בעיר הבירה סאן חוזה שיכלול ביקור בשדרה הראשית והתיאטרון הלאומי

יום שני–הר הגעש פואס – טורטוגרו   – סיור בכפר 19.11

לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לסיור בהר הגעש פואז שם נצפה בלועו העצום של ההר המשתרע על פני 1.5. ק”מ. באתר גייזרים מהגדולים בעולם, הר הגעש פעיל אך בטוח לתצפית. לאחר מכן  יציאה אל שמורת טורטוגרו.  משם תמשך הנסיעה עד לנמל  מאטינה וממנו ימשיך הסיור בשייט בנהר ובתעלות המקבילות לו עד להגעה לפארק הלאומי טורטוגרו. אחת השמורות המרהיבות במרכז אמריקה. גן עדן לאוהבי טבע. זה הזמן לצפות מקרוב בחיי הבר. ארוחת צהרים תוגש במלון. אחר הצהרים יערך סיור בכפר טורטוגרו הנמצא בשולי הפארק על רצועת אדמה צרה שבין הים והתעלה הראשית. בכפר ציורי זה החלו שורשי מוסיקת הרגאיי. בשמורה מגוון רחב של בעלי חיים,צבי ים, קופים, תנינים וציפורים מכל הסוגים.

  יום שלישי + רביעי–טורטוגרו – שייט בתעלות – סיור ביער 20.11 + 21.11

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לתנאי מזג האויר, נצא לסיור מודרך ביער טורטוגרו. אחר הצהרים שייט בתעלות המשניות של הפארק. פארק טורטוגרו מורכב מרשת תעלות ואגמים בהם חיים בעלי חיים רבים ובהם קרוקודילים, איגואנות,צבים קופים ולמעלה מ-300 סוגי ציפורים.

DSC_9973

יום חמישי- טורטוגרו –בריכת צפרדעים  –  עץ האיגואנות – 22.11

לאחר ארוחת הבוקר יציאה מהחוף הקאריבי לכוון גוואפילס המרהיבה ובהמשך נסיעה לכיוון מתחם לנדס אין לאב הממוקם בלב יער עננים. בדרך, סיור צפרדעים  בסארפיקי בו  תטיילו בין הבריכות השונות בהן חיות  צפרדעים מזנים שונים לצפייה והסבר אודות אורח חייהן. התחנה הבאה –עץ האיגואנות המפורסם בו נצפה במגוון איגואנות בגדלים וצבעים שונים.

יום שישי– לנדס אין לאב – קניונינג  (סנפלינג מפלים)  – קומבו קנופי- סופרמן 

לאחר ארוחת הבוקר תהנו מקומבו- קנופי מעל צמרות העצים, אשר ממנו נשקף נוף נפלא של היער. לאחר מכן, כבלים אתגריים –  (ניתן גם לגלוש כ”סופרמן”), במהירות תנועה של שמונים קמ”ש “נתעופף” מעל לעמק הנסתר וצמרות העצים. תמשיכו ותהנו מחווית קניונינג (סנפלינג מפלי מים) המתרחשת בתוך שמורת יער עננים של טבע מגוון וצבעוני: עצי ענק, צמחייה, חיות בר, ציפורים ועוד. מתחילים בהליכה קלה בת 10 דקות המובילה לכבל באורך 150 מ’ המוביל לפלטפורמה הבנוייה על עץ, ממנה ירידה בחבל  ואח”כ הליכה של 150 מ’ לגשר תלוי, ממנו תתחלנה עוד 4 ירידות נוספות. הראשונה המכונה “אינדיאנה ג’ונס”,  51 מ’ מהגשר אל המפל ואח”כ עוד 3 בתוך מפלי מים שונים  בגבהים של, 13, 11 ו-22 מטרים. הסיור ממשיך בהליכה בת 300 מ’ אל אטרקציית ה- “Super Tarzan swing”, נהר הבלסה, על בריכות השחייה הטבעיות שלו ולמפל. חזרה במעלה היער בטרקטור אל נקודת ההתחלה.

יום שבת-  לאנדס אין לאב –ראפטינג – סיור לילי 

 יציאה לסיור ראפטינג בדרגה 3-2 בנהר ה”בלסה”, עולם טרופי פראי מתגלה בערוץ העמוק של הנהר והמפלים, חיות אקזוטיות, ציפורים טרופיות והרבה מים.  במהלך הטור הפסקת התרעננות בה תתכבדו בפירות טרופיים.

לפנות ערב סיור לילי בשביליו של יער העננים וצפייה בציפורים הנמות, בעכבישים, לטאות , צפרדעים, קיפודים, בעלי זנבות, נחשים ועוד.

d1

יום שמיני– קאניו נגרו  – ATV (רכב אחד לשני אנשים) – מעיינות חמים באלדי  

השכם בבוקר  נצא לאזור ארנל שבצפון מחוז אלאחוואלה הקרוב לגבול עם ניקראגווה. באיזור נוף שופע ירוק, נהרות גועשים, מעיינות חמים, לגונות, פארקים, צמחיה וחיות בר.  עם ההגעה, תצאו לכיוון לוס צ’ילס, עיירת גבול כ- 5 ק”מ מהגבול עם ניקרגוואה. ממנה תצאו בסירה לשייט דרך נהר ריאו פריאו עד שמורת קניו נגרו. השמורה מהווה מקלט למגוון רב של ציפורים וחיות בהן תיתקלו במהלך השייט: עצלנים, קופים, לטאות, תנינים ועטלפים השוכנים בין הצמחייה השופעת. הסיור מלווה במדריך מקצועי המסביר על החי והצומח שבאיזור. בחזרה, סיור טרקטורונים מלהיב, נסיעה דרך מטעי האזור, תהנו מנוף ירוק והררי של מפרץ ניקוייה, הר הגעש ואגם ארנל. במחצית הדרך עצירה קלה למנוחה וצילום תמונות. חזרה לנקודת ההתחלה. לסיום היום, רחצה במעיינות החמים באלדי להנאה ומרפא. ארוחת ערב במקום.

 

יום תשיעי–  ארנל– גשרים תלויים – רכבל בלב יער עננים 

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לאזור סנטה הלנה ומונטה וורדה . נוף מרהיב של מפרץ ניקוייה ואיי האזור ילווה אתכם בדרככם לדרך מכוסה יער המכונה “ההר הירוק” (מונטה ורדה). משנת 1951 חיה במקום קהילת צפון אמריקאים (קווקרים) מבודדת בגובה של 1400 מטר ושמרה על האזור ובעזרת אירגונים פרטיים הפכה אותו לשמורה ביולוגית עשירה במערכות אקולוגית בהן המבקרים נפגשים עם כל בעלי החיים של סביבה מוגנת זו. עם ההגעה תצאו  למסלול בן 2.5 ק”מ בתוך היער, במהלכו  5 גשרים שונים המרכיבים את מערכת הגשרים של הפארק.  לאחר מכן גלישת עננים ברכבל. מבט ממעוף הציפור על יער העננים, הר הגעש ארנל ומפרץ ניקוייה. הסיור בליווי מדריך דובר אנגלית. ניתן לעצור כמובן לצילום הנוף עוצר הנשימה. חווייה מהנה ובטוחה. הרכבל מסתיים בפלטפורמה הבנוייה בנקודה הגבוהה ביותר ברכס המהווה את קו פרשת המים בין האוקיינוס הפסיפי והאטלנטי.

יום עשירי– סיור בפארק סאלבטורה מונטה ורדה –יונקי דבש  – מנואל אנטוניו 

  לאחר ארוחת בוקר יציאה למשכנם של יונקי הדבש . לאחר צפייה בציפורים מיוחדות אלה, נסיעה לכוון מנואל אנטוניו שהינו אחד הפארקים הלאומיים המפוארים בקוסטה ריקה, על חופיו הלבנים המוקפים גבעות יער ירוקות. בדרך, בטארקולס (Tarcoles), סיור לצפייה בתנינים, במהלכו תצפו בנפלאות הטבע של קוסטה ריקה, בצמחייה עשירה ובבעלי חיים.  מפגש מקרוב עם תנינים מסוגים שונים באורך 5 מטר, ציפורים ושאר אוכלוסיית יער המנגרובים.

יום אחד עשרה– מנואל אנטוניו–סיור מודרך בפארק הלאומי 

 לאחר ארוחת בוקר, נצא לסיור מודרך בפארק הכולל  4 חופים מהיפים בעולם, עצי המנגרובים, שרשרת האיים, יער טרופי וקתדרלת פונטה בעלת המבנה הייחודי. הסיור בפארק בליווי מדריך מקצועי המסביר על המגוון הרב של פרפרים, קופים, רקונים ושאר בעלי זנבות, נחשים וחיות מים, אורכידאות ועוד.

יום שניים עשר  – מנואל אנטוניו – שדה”ת 

חזרה לנמל התעופה בסאן חוזה בהתאם למועד הטיסה.

יום שלוש עשרה – נחיתה בישראל

עמוסי חוויות ותמונות, ננחת בתל אביב

חשוב לקרוא - עלויות, תנאים, דמי ביטול

עלות המסע: 3950$

תוספת חדר יחיד: 620$

ניתן לטייל איתנו לקוסטה ריקה ללא טיסות מישראל בעלות של 2575$

* תשלום בכרטיסי אשראי יחויב בתוספת 1.5%

חשוב לקרוא את סעיף תנאים כלליים כאן

הטיול כולל:

 • טיסות בין לאומיות
 • הדרכה מקומית
 • הדרכת צילום של צלם מקומי מומחה
 • מלונות מדרגה ראשונה על בסיס חצי פנסיון
 • כל האטרקציות המצוינות בתכנית

לא כולל:

• ביטוח נסיעות
• מס יציאה בשדה התעופה בקוסטה ריקה בסך 29 דולר.
• משקאות והוצאות אישיות
• אופציות לטיולים ופעילויות שלא מצויינים בתכנית

 הטיסה

 18.11
תל אביב – מדריד – 05:10 – 10:40
מדריד – סאן חוזה – 11:55 – 16:15

29.11 – 30.11
סאן חוזה – מדריד – 17:05 – 11:30
מדריד – תל אביב – 23:20 – 05:00
נחיתה ב 1.12.16
המחיר לאדם הינו בדולר ארה”ב וכפוף לשינויים ללא הודעה מוקדמת על פי קביעת הממשלה בדבר הטלת מיסים.

כל תוכנית כפופה לשינויים בהתאם לתפוסת בתי המלון בעת אישור ההזמנה. במקרה של תפוסה מלאה, תיבחר האפשרות הקרובה והטובה ביותר.

תתכנה התייקרויות /הוזלות במחירים בהתאם

דמי ביטול

החל מ-30 יום ממועד היציאה – 990 דולר

החל מ-15 יום ממועד היציאה – 2370 דולר

שבוע לפני היציאה – דמי ביטול מלאים (אין החזר כספי)

* דמי הביטול מותנים בתנאי הספק המקומי וספק הטיסות

חישוב הימים לדמי הביטול מתבצע על פי ימי עבודה א-ה. לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים 

חשוב לציין שבמקרים בהם כרטיסי הטיסה יכרטסו זמן רב לפני מועד היציאה, יחולו דמי ביטול כרטיסי הטיסה על אלה המבטלים כמתחייב מחוקי הביטול של חברות התעופה (יתכן אף מחיר הכרטיס במלואו).

מלונות:

Hotel
Date
Sleep Inn
18-Nov-2016
Sleep Inn
19-Nov-2016
Caribbean
20-Nov-2016
Caribbean
21-Nov-2016
Lands in Love
22-Nov-2016
Lands in Love
23-Nov-2016
Lands in Love
24-Nov-2016
Arenal Paraiso
25-Nov-2016
El Establo
26-Nov-2016
San Bada
27-Nov-2016
San Bada
28-Nov-2016

המלונות עלולים להשתנות בהתאם לזמינות

הערה חשובה –
על המטיילים להצטייד בביטוח רפואי מלא המכסה את הפעילויות הכלולות בטיול, כולל ביטוח לפעילות אקסטרים
וכמו כן, להיות במצב רפואי המאפשר את פעילויות הטיול באופן מלא
כשמו של של הטיול, כך הוא – אקסטרים. המטיילים מודעים לכך שיש סיכון בפעילויות הגלומות בטיול לרבות הראפטינג, הטרקטורנים, אומגות וכיוצא בזה
על המטיילים לעדכן את החברה טרם היציאה מישראל על כל בעיה רפואית שעלולה להפריע להם במהלך הטיול

למרות שאנחנו נעשה את כל המאמצים שלנו להביא את התוצאות הטובות ביותר מבחינת הטיול, צפייה בחיות והפעילויות הכתובות, יש להבהיר כי מאחר ואנחנו תלויים בגורמים שאינם בשליטתנו כמו מזג אוויר והטבע, ייתכן ולא נחזור עם כל הצילומים וכל הפעילויות שנרשמו לעיל. יחד עם זאת, יש לציין כי בשנים האחרונות כל המסעות היו מוצלחים מאוד ומילאו את הלו”ז במלואו ובהצלחה. בכל אופן ההחלטה של המדריכים בשטח היא ההחלטה הקובעת את הלוז.

ט.ל.ח