גלפגוס – לצלול עם החיות הגדולות

לצלול ולצלם את החיות הגדולות

איי וולף ודרווין ממוקמים 100 מייל צפונית לגלפגוס, מהווים מקום משיכה למגוון רחב של חיות ימיות. טיול זה עם תכנון מיוחד של 10-12 ימי מסע, לאיי וולף ודרווין ממצאים את היכולת למפגש עם החיות הימיות הגדולות, תזמון המסע בעיצמו של הקיץ יאפשר לנו הזדמנויות נדירות לצלול עם לויתני כריש ענקיים ועם עוד מגוון של חיות ימיות מדהימות.

טיול זה הינו מקור כה מוצלח עד אשר מטיילים חוזרים עליו שנה אחר שנה רק כדי לחוות שוב ושוב את הצלילה עם כרישי ליוותן ענקיים כרישי פטיש, וחתולי ים, בטיול שעבר נפלה בידנו הזכות לראות דגי טונה צהובי זנב, דולפינים וכרישים ניזונים מלהקות של דגי מקרל. אנו ננצל יומיים שלושה לחקור את האיים אשר במשך שנים סיקרנו אנתרופולוגים וחוקרים בנהם צארלס דארוין עצמו.
בטיולנו אנו נבלה את הזמן על ספינת התענוגות “sky-dancer” המעוצבת במיוחד עבור צוללנים, המנוהלת ע”י פטר הוגס אשר ידועים בסטנדרטים הגובהיים שלהם בכל הנוגע לשרותי צלילה, הספינה מצויידת במערכת מיזוג אוויר, חדר אוכל מרווח, באר מלא, מרכז בידור, על הסיפון מקום מרווח לציוד הצלילה ודק שיזוף.

לפרטים נוספים והצטרפות 077-4090280 | info@phototeva.co.il

צילום: עמוס נחום

הזדמנות נדירה:

הטיול לגלפגוס הינו הזדמנות נדירה לצלול ולצלם את החיות הגדולות, זהו טיול חוויתי נדיר אשר רשויות הטבע בגלפגוס מאפשרות טיול של שבוע אחד, אנו קיבלנו אישור מיוחד לטיול בין שבועיים בזמן השיא בו ניתן לפגוש את החיות המדהימות של אזור זה.

לפרטים והרשמה – מייל  info@phototeva.co.il או בטלפון 077-4090280

 

Design Style Switcher