יפן בשלכת

יפן שונה מכל מדינה שבה טיילתם בעבר: האסתטיקה, הקולינריה, הנוף ובעיקר התרבות. יפן היא פשוט אחרת. הר הפוג'י המפורסם, רחובות הניאון של טוקיו וקיוטו, מנזרי זן וגיישות מיוחדות. כל המסע המיוחד הזה מתקיים בתקופת השלכת המדהימה בה הטבע היפני נצבע אדום בוער

 המסע בהדרכת הצלם זוכה פרס עדות מקומית גיא כהן

קבוצה קטנה  | הדרכת צילום והדרכה גיאוגרפית | 11 יום | 5790$    

  

 

יום 1-2/ תל אביב – טוקיו

נצא בטיסה מת"א (דרך יעד ביניים) לטוקיו –  בירת יפן. עם הנחיתה נצא לסיור בבירה. נתחיל עם ביקור במקדש Sensoji אשר ברובע אַסַאקוּסָה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. אל המקדש מוביל שוק תוסס Nakamise.  משם נמשיך לביקור ברובע ובפארק אואנו (Ueno) אשר בתקופת הסתיו מלא בעצים בשלכת בשלל צבעים מרהיבים והשוק ה"שחור" Ameyoko , העמוס סחורה מגוונת ודוכני אוכל רבים. ארוחת ערב ולינה בטוקיו.

טוקיו – פרוש השם "הבירה המזרחית". טוקיו מהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה, כאשר היא  ממוקמת בחופו המזרחי של האי הונשו שהוא האי הראשי של יפן. טוקיו בירת יפן משנת 1,868 ומקום מושבו של הקיסר. עיר בה ניגודים רבים, תוססת ומתקדמת אשר אין בה רגע דל, לצד עיר של מסורת נוקשה וקפדנית. עיר של ישן מול חדש, של גורדי שחקים מפוארים לצד רחובות עתיקים, עיר של כבישים סואנים ותחבורה מתקדמת לצד פארקים ירוקים וגנים מעוצבים.

     

  

יום 3/ אגם אשי –  האקונה – הר פוג'י

לאחר ארוחת בוקר לעיר האקוֹנֵה (Hakone) עיירת הנופש השוכנת על גדות אגם אָשי (Ashi Lake) ולמרגלות הר הגעש המפורסם, סמלה הבלתי מעורער של יפן, הר פוג'י. האקונה, השוכנת באזור געשי, מפורסמת במעיינות הגופרית והמינרלים שבה ומהווה את אחד מאתרי התיירות הידועים בעולם, שם גם נעלה על הרכבל לתצפית על עמק אוואקודני (Owakudani). בהתאם לזמן נערוך גם ביקור במוזיאון הפתוח של העיר ובו אוסף נדיר של פיסול מודרני ובינלאומי, אשר נחשב לאחד המוזיאונים הטובים בעולם. בערב נרחץ במרחצאות המים החמים (Onsen) באזור. כולל ארוחת ערב ולינה מסורתית

 

יום 4/ טקייאמה (האלפים היפנים)

הבוקר נערוך תצפית אחרונה על הפוג'י ונצא בנסיעה  הררית לעיר הנגרים העתיקה טַקַייאמַה (Takayama) הנמצאת בלב האלפים היפנים… עם ההגעה נצא לסיור בין הסמטאות הציוריות של הכפר אשר רחובותיו ובתי העץ והקש שבו השתמרו היטב כמו לפני מאות שנים. נמשיך לשוטט ברחובותיה המסורתיים של העיר העתיקה, העמוסה חנויות ועבודות עץ, מבשלות סאקה ועוד….בערב ארוחת בקר ייחודית למקום. לינה בטקייאמה.

יום 5/ טקייאמה– שירקווה גו – קנזאווה – שוק האוכל אומיצ'ו

בשעות הבוקר המוקדמות נצא לגדות הנחל, לשוק הבוקר הססגוני של העיירה, בו נשמרת מסורת בת מאות שנים, כאשר התוצרת החקלאית של כפרי האזור נמכרת בשעות הבוקר. לאחר שיטוט בדוכני השוק ובין הסמטאות הציוריות של העיר. נמשיך לביקור בכפר שירקאווה-גוֹ (Shirakawa-gō), כפר יפני מסורתי, בנוי כולו עץ וקש. בתי האיכרים נבנו בצורה ייחודית המתאימה לאקלים במקום. סגנון ייחודי זה – "גאשו זוקורי", אשר מאפיין את האזורים החשופים לכמויות שלגים משמעותיות בתקופת החורף ומגן על הבתים מפני קריסה, מוכר כאתר מורשת עולמית של אונסקו. נמשיך אל העיר קנזאווה שם נתחיל עם סיור בשוק האוכל אומיצ'ו – שוק האוכל המשמש את המקומיים מעל 200 שנה. נמשיך לגן קנרוקואן (Kenrokuen Park), גן זה נחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביותר ביפן והוא לבד מצדיק ביקור בקאנזאווה. נמשיך לשוטט ברחובות העיר העתיקה של קאנאזוואה ברובע הסמוראים נאגמאצ'י ובמידה ויותיר לנו הזמן נטייל ברובע הגיישות היגשי צ'איה עם בתי עץ עתיקים. ברובע זה נראה עבודות יד עם עלי זהב, התעשייה המפורסמת ביותר של העיר קנאזאווה. ארוחת ערב ולינה באזור קנאזוואה.

יום 6/ נסיעה לקיוטו – רובע ארשיאמה

בתום הביקור נצא לקיוטו ששימשה כבירתה של יפן מעל 1,000 שנים (794 – 1686), ונבנתה כהעתק של בירת סין דאז, ברחובות שתי וערב, כשארמון הקיסר בצפון העיר. קיוטו, על אלפי מקדשיה, משמשת עד היום מרכז תרבות מסורתית יפנית, ומרכז הפילוסופיה והאומנות של יפן. עם ההגעה נתחיל בסיור בעיר . נצא אל רובע ארשיאמה המפורסם בזכות יער הבמבוקים הצפוף וצבעי השלכת המרהיבים. בערב נשוטט רגלית ברובע הבילויים קוורמצ'י. לינה קיוטו.

 

יום 7/ קיוטו – שוק האוכל נישיקי

קיוטו עיר קסומה ששימשה כבירת הקיסרות היפנית למעלה מ- 1000 שנים ובה מרוכזים רבים מהמקדשים הבודהיסטים ומשכני השינטו ביפן והיא ללא ספק אחת הערים המרשימות והמרתקות ביפן. נתחיל בביקור במקדש קינקהקוגי (Kinkaku Ji) , הנקרא גם  מקדש פבליון הזהב. המקדש בנוי על שפת אגם קטן, הוא מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב ומוגדר כנכס עולמי ע"י אונסקו. בצהריים נטייל בשוק האוכל נישיקי (Nishki) והמדרחוב הססגוני שבקרבתו. השוק מכונה גם "המטבח של קיוטו" ומציע מגוון שחב של מטעמים המאפיינים את איזור קנסאי. אחר הצהריים נמשיך  למקדש קיומיזו, (Kyomizu Dera) מהמפורסמים במקדשי קיוטו, בה מרפסת עץ אשר ממנה נשקפת קיוטו העתיקה על הסמטאות העתיקות והצרות, חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים. בערב נצא לראות את רובע גיון (Gion) – רובע הגיישות (המארחות המסורתיות), מפורסם בכל יפן ושומר על אופיו ועל המסורת העתיקה. לינה וארוחת ערב קיוטו.

*יתכן שהמזוודות ישלחו לטוקיו בבוקר יום זה

 

יום 8/ אוסאקה – רכבת מהירה –  טוקיו

בבוקר נעזוב את קיוטו ונצא בנסיעה לאוסאקה. עם ההגעה נצא לסיור ברובע התוסס שבאזור תחנת נמבה , נתהלך ברחוב דוטונבורי העמוס אדם, חנויות ענק ודוכני אוכל. לאחר שיטוט ברובע ההומה העברה לתחנת הרכבת ונסיעה ברכבת ה"בולט" המהירה אל טוקיו. אחר הצהריים, עם ההגעה נתחיל את ביקורינו ברובע שינג'וקו שמהווה אחד המרכזים הגדולים והצפופים של המטרופולין. שם נשוטט בין גורדי השחקים לעבר סמטאות האוכל העתיקות והצפופות ונמשיך את רובע השעשועים קבוקיצ'ו. לינה בטוקיו.

 

יום 9/ טוקיו

בבוקר לביקור בשוק הדגים המפורסם של טוקיו Tsukiji Fish Market  (בהתאם לזמינות). לאחר מכן נצא לביקור מרתק באורוות הסומו(בהתאם לזמינות ואישורים), שם נתוודע לאופן החיים והאימונים של המתאבקים העתידיים. משם נמשיך אל רובע הַרַאג'וּקוּ (Harajuku) , שם בסופי שבוע מתכנסים צעירי טוקיו בלבוש מודרני ייחודי. נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1,867 ופתח צוהר למערב ואל המודרניזציה. בערב נבקר גם ברובע שִיבּוּיָה (Shibuya) האופנתי המוכר מהסרט "אבודים בטוקיו" ונתרשם מאורות הניאון המעטרות את הכיכר. נבקר באקיהברה (Akihabara)- "רובע החשמל" של טוקיו שם התפתחה תת תרבות פופ מקומית. לינה בטוקיו

 

יום 10-11/ טוקיו – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נצא נשלים את סיורינו בעיר ובהתאם לשעת ההמראה העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה לת"א (דרך יעד ביניים).

עלות המסע ותנאים נוספים

תאריכים

18.10.18-28.10.18

עלות

5790$

עלות שדרוג חדר יחיד

690$

טיסה:

הטיסה הלוך יוצאת ב18/10/18 בשעה 4:50 לפנות בוקר, נחיתה בציריך בשעה 8:10 בבוקר .

טיסת המשך יוצאת ב18/10/18 בשעה 10:00 בבוקר, נחיתה בטוקיו ב 7:50 בבוקר ב19/10/18.

טיסת חזור מטוקיו יוצאת ב 27/10/18 בשעה 13:35 בצהריים, נחיתה בוינה  בשעה 18:35 אחרה"צ.

טיסת המשך יוצאת ב27/10/18 בשעה 20:25 בערב, נחיתה בתל אביב בשעה 00:50 לפנות בוקר ב28/10/18.

המחיר כולל:

* טיסות בינלאומיות.

* מיסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון (נכון למרץ 2018).

* מלונות מדרגת תיירות טובה / ראשונה; לילה אחד בחדרים יפניים טיפוסיים.

* ארוחות בוקר בכל יום + 6 ארוחות ערב משותפות 

* צ'ופרים ופינוקים לאורך הטיול.

* מדריך ישראלי

* מדריך צילום מטעם פוטוטבע

* כניסות לאתרים כמפורט בתוכנית.

* מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור מלאים כמצוין בתוכנית הטיול.

* תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג, נסיעות ברכבות מהירות, שיט וכו'.

* טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

* דמי רישום ע"ס 150$.

המחיר אינו כולל:

* ביטוח נוסעים.

* ארוחות נוספות.

* שתייה בארוחות.

* הוצאות ושירותים אישיים.

. כל מה שאינו מופיע בסעיף ׳כולל׳.

דמי ביטול:

במעמד ההרשמה  – 150 דולר מקדמה-חלק מהתשלום הכולל

ביטול עד 63 ימים לפני היציאה – ללא דמי ביטול

ביטול בין  63 ימים ל -45 ימים – 50% מערך הטיול

ביטול בין 45 ימים ליום לפני היציאה – 100% דמי ביטול מערך הטיול

יפן בשלכת

Design Style Switcher